PNP

PNP (Plug and Play) – připoj a používej je označení hotového RC setu modelu letadla, vrtulníku, či dronu s nainstalovaným pohonem a servy. Součástí modelu není vysílač, přijímač a akumulátor. Potřebné příslušenství je vždy pečlivě popsáno v popisu modelu a manuálu. Vždy je potřeba počítat s tím, že bude potřeba model zkompletovat, doplnit RC soupravu, akumulátor, seřídit a zkontrolovat.

Při pořizování potřebného příslušenství pro zprovoznění modelu je nutné věnovat řádnou péči správnému výběru. Doporučujeme vždy dodržovat parametry pohoných akumulátorů, nabíječů a RC soupravy předepsanými výrobcem modelu.

Finální operací je instalace přijímače a akumulátoru. Nesmí se opomenout správné naprogramování vysílače, spárování s přijímačem a nastavení Fail Safe. Následuje celkové seřízení a kontrola všech funkcí.

Vždy je potřeba zkontrolovat správnou polohu těžiště, správné velikosti a směr výchylek kormidel. Poté se provádí zálet modelu - pokud možno zkušeným pilotem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení