O nás

Internetový obchod RC66.cz začal svou historii v roce 2005, kdy se spustil samotný e-shop a otevřela prodejna v Jablonci nad Nisou. V polovině roku 2015 tento internetový obchod změnil provozovatele na firmu RAMON COMMUNICATION, s. r. o. (dále pouze "RAMON"), která vlastní e-shop do dnešního dne. Prodejna se přesunula do Liberce, do Vratislavic nad Nisou, kde také firma RAMON sídlí a nabízí zákazníkům široký výběr modelářského sortimentu.

Historie firmy RAMON 

Se píše od roku 1990, kdy vznikla jako sdružení fyzických osob Václava Černého a Jaroslava Škody. Sdružení vzniklo z kamarádství a nadšení pro bezdrátové komunikace a název RAMON byl vytvořen ze spojení radiostanice – montáž.  Zpočátku „garážová“ firma se roku 1992 přestěhovala do pronajatých prostor ve  Vratislavicích nad Nisou. V roce 1993 proběhlo další stěhování,  do většího objektu Tanvaldská 40, který majitelé následně zakoupili a zrekonstruovali do současné podoby, kde firma RAMON stálé sídlí. V roce 2002 došlo k transformaci na společnost s ručením omezeným, RAMON COMMUNICATION, s.r.o., kterou od této doby vlastní již jen Václav Černý. 

Obrovská poptávka po bezdrátových komunikacích, zejména pomocí radiostanic, které v porevolučních dobách nahrazovaly stále nedostupné pevné linky umožnila rychlý rozvoj firmy. Po nástupu mobilních telefonů Eurotel v roce 1994 se stala firma RAMON významným dealerem Eurotelu v Libereckém kraji a zahájila servis mobilních telefonů.

Dalším milníkem byl příchod GSM telefonů NOKIA v roce 1998, kdy firma RAMON následně získala certifikaci pro autorizovaný servis mobilních telefonů Nokia, který jako jediná provozovala pro celý Liberecký kraj až do roku 2015.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení