HoTTrigger 1500 červeno/bílá verze

Kód: 13401.SD
Neohodnoceno
7 999 Kč 6 610,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Model 3D akrobatického letadla celobalsové konstrukce s rozpětím křídel 1500 mm potažený folií ORACOVER pro elektromotor, nebo spalovací motor. Letová hmotnost 3050g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukční model 3D akrobatického letadla je postaven z překližky a balzy a potažen nažehlovací fólií Oracover. Tento špičkový model je určen pro zkušené piloty, kteří už mají zkušenosti s pilotováním akrobatických modelů, jako cvičný stroj pro nácvik akrobacie. Model zvládá nejen létání klasické akrobacie, ale hravě zvládne i 3D akrobatické prvky. Model je postaven pro použití nejen s elektromotorem, ale i se spalovacím motorem. Křídla jsou nasunuta na uhlíkovou trubku a k trupu se upevňují pomocí dvou šroubů. Otvory pro serva jsou z výroby připravena, stejně tak jsou již zalepeny závěsy kormidel. Součástí stavebnice jsou i hotová táhla k pákám kormidel. Model je dodáván s kompletní povrchovou úpravou v HoTT designu. Duralový podvozek je vybaven koly a kryty kol. Všechny laminátové díly modelu jsou hotovy s kompletní povrchovou úpravou. Součástí stavebnice jsou i potahy trupu, křídel, výškovky a směrovky, které zajistí dokonalou ochranu modelu nejen při převozu, ale i na letišti (např. proti přímému slunečnímu záření). Obsah stavebnice:
  • Trup potažený fólií Oracover
  • Křídla potažená fólií Oracover
  • Výškovkasměrovka potažená fólií Oracover
  • Duralový podvozek, kola a kryty kol
  • Laminátový motorový kryt s kompletní povrchovou úpravou
  • Průhledný překryt kabiny
  • Kompletní sada modelářské bižuterie potřebná k dokončení modelu


Upozornění

Dle Nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2019/945 ze dne 12. března 2019 o bezpilotních systémech a o provozovatelích bezpilotních systémů ze třetích zemí a Prováděcího nařízení Komise (EU) 2019/947 ze dne 24. května 2019 o pravidlech a postupech pro provoz bezpilotních letadel jsou provozovatelé a piloti bezpilotních létajících prostředků (klasické modely letadel, multikoptéry, drony), které mají hmotnost vyšší než 250 g nebo nesou kameru nebo jiný senzor schopný jakkoli zachycovat osobní údaje, povinni se registrovat (v ČR u Úřadu pro civilní letectví). Další informace najdete zde: Registrace provozovatelů a pilotů dronů

Rozpětí [mm]1500
Délka [mm]1400
Výška [mm]400
Hmotnost [g]3050
Ovládané funkceS,V,K(2),M
Stavební náročnostS2,S3
Náročnost pilotážeP3

Doplňkové parametry

Kategorie: Rychlostavebnice
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: